PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4628}

Kod milczenia

Code of Silence
6,6 1 327
ocen
6,6 10 1 1327
Kod milczenia
powrót do forum filmu Kod milczenia

Dobry!

ocenił(a) film na 8

Zdecydowanie najlepszy film z Chuckiem Norrisem! Dobry film policyjny! Dużo akcji, mało
przegięć (co w filmie z Chuckiem nie jest wcale takie oczywiste), dość dobra aktorstwo
(czytaj: poprzedni nawias;) i fajna muzyczka. Kurde, nie myślałem, że kiedyś polecę komuś
film z Norrisem, ale...POLECAM!!!!

ocenił(a) film na 8
gggggrzegorz

Rzeczywiście jeden z najlepszych filmów z Chuckiem Norrisem ,dobra gra aktorska ,mało przęgieć ,fajna muzyka ale mogło by być wiencej akcji , czasami w środku filmu wiało nudą . To bez wątpienia najambitniejszy film z Chuckiem ,fajny też jest Bohater i strach .

ocenił(a) film na 8
bradock

O tak! Bohater i strach to mój drugi ulubiony film Chucka i przyznaję, że to chyba najlepiej zagrany przez niego obraz. Naprawdę nieźle mnie zaskoczył:)

ocenił(a) film na 8
gggggrzegorz

A oglądałeś Utajona furia ? Też fajny i podobny do Bohater i strach .Chętnie polecam

ocenił(a) film na 8
bradock

Nie, jeszcze nie, ale tydzień temu zassałem go z neta, ale na razie nie mam napisów do niego:(

ocenił(a) film na 8
gggggrzegorz

, A teraz ze wtorek o 20 leci on na tele 5

ocenił(a) film na 8
bradock

Super! Dzięki za info! Na pewno obejrzę:)

ocenił(a) film na 8
gggggrzegorz

No i jak oglądałeś Utajoną Furię ? Podobało się ? Mi tam się podobał bardzo .Świetna była na początku scena zabójstwa 2 osób przez tego psychola ,oraz jego wytrzymałość ,klimat ,w szczególności muzyka ,bójka w barze z motocyklistami . Jedynie co mnie rozczarowało to ta finałowa walka chucka z tym psycholem .Mogli by ją lepiej pokazać .Ten John Kirby tak się rzucał na tego chucka jak by był małpą . W Bohater i Strach lepiej pokazali ten finałowy pojedynek

ocenił(a) film na 8
bradock

Oglądałem:) Dosyć fajny film, jednak nie przebije filmów "Kod milczenia" i "Bohater i strach":)
To ciągle czołówka jeśli chodzi o filmy z Chuckiem:) Fakt, mogli finał zrobić lepiej, ale tragedii nie ma. Z filmu jestem ogólnie zadowolony:)

ocenił(a) film na 8
gggggrzegorz

No zeczywiście Kod milczenia i Bohater i strach najwyzsza półka jesli chodzi o chucka kino .Dobry też był Samotny wilk mcquade

ocenił(a) film na 8
bradock

To prawda Kod milczenia cy Bohater i strach to są fajne filmy, ale niezapominajmy o filmach takich jak Oddział delta 1 i 2 czy trylogi Zaginiony w akcji to są też badzo dobre filmy akcji. Wogóle lubie filmy z Chuckiem Norrisem ponieważ można przy nich nieżle sie oderwać od rzeczywistosci...

ocenił(a) film na 8
jarek1990

Ja też uwielbiam z nim filmy .Dobra też była Inwazja na U.S.A

ocenił(a) film na 7
bradock

ja ten film wlasnie obejrzalem i tez uwazam ze jest dobry, szczegolnie scena jak dwoch typkow chce dokonac napadu a tu sie okazuje ze bar pelen policjantow :D inwazje na usa mam w planach

bradock

Przegięć zaskakująco mało, dopiero w końcówce dostajemy dość przegiętą akcję, która była fajna, ale wydaje mnie się, że zbytnio nie pasowała tu aż taka wielka rozwałka. Tak czy inaczej, jest to dobry film, prawdopodobnie jeden z najlepszych filmów Chucka Norrisa, bo mamy i niezłą fabułę, i niezły miejski klimat, a także porządną akcję (akcja z pociągiem ciekawa, choć krótka) oraz muzykę.
Kopania było mało, aczkolwiek przyczyną takiego stanu rzeczy może być fakt, iż pierwotnie w Kodzie Milczenia miał zagrać Clint Eastwood.

ocenił(a) film na 8
granat5

No nareszcie Granat obejrzałeś ten film !!! Bravo ty !!! Jestem z ciebie dumny :) Wiedziałem że ci się spodoba ,nie mogło by być inaczej ,skoro ja coś polecam to musi być pewniak :)

ocenił(a) film na 8
granat5

Jeszcze Granat z Chuckiem warte jest obejrzenia ,,Odział Delta 2 ,, -ten film to istna efektowna demolka w egzotycznych plenerach państwa ameryki południowej ,które udaje ,,Kolumbię ,, :D http://www.youtube.com/watch?v=UIkv18NXFSU

bradock

Kiedyś tam obejrzę.

ocenił(a) film na 8
granat5

Ok .

ocenił(a) film na 8
granat5

A jak chcesz obejrzeć z Chuckiem coś bardziej stonowane ,aczkolwiek z dobrą fabuła i właśnie miejskim klimatem ,to polecam ci z nim ,,Bohater i strach ,, -też warto obejrzeć : http://www.youtube.com/watch?v=vnLESv9Aq5w

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones