PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 795
ocen
6,5 10 1 72795
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

Bardzo dobre kino akcji typu lata 80' i 90', czyli nie dla gimbusów i ludzi, którzy zjedli własny mózg. Dałem ocenę 10 bo zasługuje na taką.

ocenił(a) film na 4
Przemek_Owczarski

Film Pg-13 "nie dla gimbusów" :D

ocenił(a) film na 5
Przemek_Owczarski

Założenie było że to ma być film z lat 80 i 90'. Jednak na założeniu się skończyło. Znajdź mi w tamtych latach dobre kino sensacyjne z pegi 13 :) Ten film ocenię wyżej jak zobaczę go w DVD w R.

ocenił(a) film na 6
antyspam

Ja znajdę ci dobry film akcji z PG -13 z lat 80-90 ,proszę bardzo : ,,Najlepsi z Najlepszych ,, : xD

ocenił(a) film na 5
bradock

Wiem pamiętam. Jednak to film o sztukach walki a nie rozpierducha na całego typu rambo, szklana pułapka.... Niezniszczalni powinni uderzać w ten deseń co było w Niezniszczalnych 1 i humor Niezniszczalnych 2. Trójka po prostu jest słaba przez pegi.

ocenił(a) film na 6
antyspam

Po za tym trzeba dodać też to że w latach 80 PG -13 i PG nie było tak mocno kastrujące ,Samotny Wilk McQuade miał kategorie PG a wyszedł z tego świetny film akcji w wersji westernowej .A ,,Licencja na Zabijanie ,, miała PG -13 w której dopuszczano takie sceny jak rozsadzenie głowy komorze z ciśnieniem : http://www.youtube.com/watch?v=Aj4A_l6hJyw

ocenił(a) film na 6
antyspam

Ale ,,Exp 3 ,, poległo głównie z powodu słabej ,nieudolnej reżyseri -naprawdę wszystko tam się trzesło ,nic nie było widać ,po za tym ten
nowoczesny ,gimbazjalny klimat tego filmu .Straszne ,Szok ,to było najgorsze !!! ,,Quantum of Solace ,, miało PG -13 i nie za bardzo udana reżyserie ale ten film ratuje się fajnym krwistym ,mocnym klimatem !!! http://www.youtube.com/watch?v=exi_8LZ9oF0

bradock

Tak sobie myślę. Chyba to nie tylko wina reżysera. W sumie to on zbyt dużo nie mógł zrobić z takiego scenariusza. I podobno film kręcili normalnie w R-cę, tylko później go pocięli, przerobili by EX 3 mogło dostać PG-13 - a to jest najgorsze. Może gdyby od początku kręcili go w PG-13 lepiej by wyszło, nie wiem.

Przemek_Owczarski

Damy 10, ale Niezniszczalnym 9, gdzie Ci aktorzy będą mieli po 80 lat.

ocenił(a) film na 6
granat5

Wydaje mi się że z filmu na film koncepcja ,,Niezniszczalnych ,, się zużywa ,pierwsze filmy 1&2 cześć robiły furorę ,szczególnie 1 cześć gdzie
była to świeżość .Te filmy to głównie ukłon w stronę dzisiejszych ludzi mających 30-40 a nawet 50 lat ,ludzi którzy latali do wypożyczalni i
oglądali ich filmy na Video ,czy nawet chodzili na seanse do kin w póznych latach 80 i początkach lat 90 .A pewnie spora cześć tych ludzi wyrosła z takiego kina .Pozostaje zatem młodsza widownia która zaczeła obcować z ich filmami w ostatnich latach ERY VHS (Lata 95-97 ) .
Nie wierzę w to żeby doszło do realizacji ,,Niezniszczalnych 9 ,, -maksymalnie skończy się na 4 cześci lub 5 ...

bradock

Żartowałem z tymi Niezniszczalnymi 9. Tyle części na bank nie będzie, chyba że pieniążki będą płynęły strumieniami większymi od wód Amazonki, jednak jest to mało prawdopodobne. Teraz to już zmęczenie materiału i z części na część mogą zarobić coraz mniej.
Dla nich jest to nieważne, czy te filmy obejrzy młody czy stary, liczy się kasa. Taki jest świat, taki jest Lerner. Najśmieszniejsze jest to, że straty EX 3 oszacował na 250 mln $ po tym wycieku.:D
Czym więcej części, tym starsi aktorzy, a czym starsi aktorzy tym mniej sprawni fizycznie. A ja lubię akcję, które są czymś więcej niż staniem w miejscu i strzelaniem do kogo się da. A takiego Stallone'a niepotrzebnie wpychają do walk (albo sam się wpycha). Według mnie już nie da się z nim zrobić zajebistej walki. Rozumiem jest głównym bohaterem, ale nie znaczy to, że akurat on musi walczyć. Czemu w EX 3 z Jeta Li nie skorzystano.

ocenił(a) film na 6
granat5

Tak ,zgadzam się .Powini w Exp walczyć ci co się znają czyli Jet Li ,Statham ,Lundgren ,ewentualnie Jackie Chan jak dojdzie ...

użytkownik usunięty
granat5

Gdy będą już całkiem za starzy na kontynuacje wówczas można z tego zrobić serial animowany albo obyczajowy o tym jak się powodzi świeżo upieczonemu małżeństwu Schwarzeneggerów.

Zamieszkają w Bułgarii.

ocenił(a) film na 6
granat5

Granat : Przeczytaj tą recenzje ,,Johna Wicka ,, !!! Czeka nas w kinie oszałamiające kino akcji !!! : http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://theactionelite.com/mov ie-review/john-wick-2014-review1/&prev=/search%3Fq%3Djohn%2Bwick%2B2014%2Bbest%2 Baction%2Bmovies%26newwindow%3D1%26biw%3D1280%26bih%3D667

bradock

Trochę tam już o tym filmie czytałem. Poza tym na imdb ma wysoką średnią ocen, 9.1. Wprawdzie film oceniło tylko ponad 1000 osób i na pewno spadnie. Na poziomie 7.5-8.1 pewnie się utrzyma. O dziwno nawet krytycy chwalą film. Na rottentomatoes film na 92 % (22 pozytywne recenzje, 2 negatywne), a jeszcze niedawno było 100 %.
Jutro John Wick wychodzi do kin w Stanach Zjednoczonych, w Polsce dopiero 5 grudnia.

użytkownik usunięty
granat5

Bo na IMDB nie ma Decepta.

A co on zaniża?

użytkownik usunięty
granat5

Offline 2013 mial ocenę 4 z groszami dzieki niemu.

ocenił(a) film na 6
granat5

,,John Wick ,, ma lepsze recenzje niż ,,Hobit ,, xD Ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu .Ogólnie krytycy filmowi nie lubią
filmów akcji i nie oceniają tych filmów pozytywnie .Chyba że jakieś arcydzieła typu ,,Szklana Pułapka ,, ,,Zabójcza Broń ,, czy
,,Terminator ,, Z gwiazd klasy B filmy Seagala były dość dobrze oceniane przez krytyków ,szczególnie ,,Niko ,, czy ,,Liberator ,, A ludzię piszą że Seagal nie umie grać .Filmy Van Damma i Norrisa nie należały do ulubieńców krytyków ,zresztą i dobrze .Najpewniej bedzie trzeba zaczekać na opinie jakiś widzów co już widzieli ten film i znają się w miarę na filmach akcji .Oni bedą najbardziej wiarygodni i miarodajni .Być może jutro pojawią się jakieś wpisy za oceanem ....

bradock

Jeszcze wysoko oceniają Speeda, Raidy, Robocopa, Rambo, Policyjne Opowieści, Bondy, filmy akcji Johna Woo (zwłaszcza te z Hongkongu, aż się dziwie, że żadnego nie widziałeś, a tam jest spory rozpie*rdol), Predatora. Niezniszczalni też nieźle oceniani.
Dużo tego nie jest. Wiadomo, że większość filmów akcji jest krytycznie oceniana, nic dziwnego, sporo z nich nie ma nic ciekawego do zaoferowania, albo niczym się nie odróżniają od pozostałych.
Niestety niektóre fajne produkcje zdecydowanie niesłusznie są jechane.

Zwykli ludzie również w większości dobrze oceniają, zresztą powyżej dałem Ci średnią ocen z portalu IMDB. Teraz troszkę spadła i jest 8.3

Najbardziej krytykowane filmy akcji są chyba te od Lundgrena.

użytkownik usunięty
granat5

A Austin? A nie to nie filmy.

Jego najlepszy solowy film
http://www.rottentomatoes.com/m/condemned/

użytkownik usunięty
granat5

Tak Potępiony jest dobry.

Coś chyba Austin przerwał wspaniałą karierę aktorską, bo nic nie słychać o nowych filmach.

Wracaj żelbetonie i daj nam kolejne arcydzieła.

ocenił(a) film na 6

Heniu a widziałeś ,,Harley Davidson i Marlboro Man ,, ? Dla mnie Miodzik Film Akcji !!! Klimat sensacji z lat 90
w komiksowym stylu !!! Czysta definicja najlepszej rozrywki !!! Gorąco polecam : http://www.youtube.com/watch?v=g8K34N604Iw

użytkownik usunięty
bradock

Nie, ale chyba kiedyś widzialem w telewizji, że bedzie.

bradock

"Harley Davidson i Marlboro-Man" to jeden z Największych Szmatławców, jakie kiedykolwiek powstały!!!

ocenił(a) film na 6
Znawca_Tematu

Taaa ,lepszę jest już ,,Die Hard 4,5 xD

bradock

Nie porównuj filmów z wysokiej półki jakimi są 2 ostatnie części "Die Hard" do kupy dymiącego
gnoju jakim niezaprzeczalnie jest ta ch*jnia z masłem pt. "Harley Davidson i Marlboro-Man"!!! :///

ocenił(a) film na 6
Znawca_Tematu

Bez urazy ale dziwne że ty siebie nazywasz fanem OldSchooldowego Kina ? ,to przeczy twoim zainteresowaniom i gustom ,Krwawy Sport 1/10 ,Niko 1/10 ,Harley Davidson i Marlboro Man 1/10 .
Co jest grane ? O co tu chodzi ???

bradock

A czego tu nie rozumiesz?? "Bloodsport" to jedna z największych ch*jni, jakie
wyszły spod rąk Ja Wam Dama, a z "Nico" Stefana jest dokładnie tak samo.

Ich najlepsze filmy to bez 2-óch zdań: "Ryzykanci", "Maximum Risk", "The Expendables 2",
"Universal Soldier" (1, 3, 4), "Enemies Closer", "Legionista", "Replicant", "JCVD", "Mściciel",
"In Hell", "Mroczna Dzielnica", "Half Past Dead", "Nieuchwytny", "Renegade Justice",
"Shadow Man", "Żądza Śmierci", "Bestia", "W Odwecie Za Śmierć", "Gra o Życie", "Zabójczy Cel".

Znawca_Tematu

Nie jesteś fanem oldschoolowego kina akcji, bo wolisz nowe gówna Seagala od prawdziwych klasyków.

granat5

Stefan po 2000 nadal trzyma(ł) się Oldschoolowego Rozpie*dolu, a nie popłynął z duchem
mody kręcąc jakieś szmatławce pod małolatów i publikę, tak więc tym swoim stwierdzeniem
możesz się Granaciku podetrzeć... :)))

użytkownik usunięty
Znawca_Tematu

Seagal zagra w Exach jeśli w trailerze będzie tak: Seagal Seagal Seagal Seagal Seagal Seagal also Seagal with Seagal and Seagal.

Fajnie byłoby zobaczyć Stefana w "EX4", ale jeśli nie zagra to trudno - nie mam
zamiaru z tego powodu rozpaczać w przeciwieństwie do Fanboyów Stefana.

Znawca_Tematu

On tam nie pasuje, wagowo. :)

granat5

Zobaczymy jaki Ty będziesz w jego wieku... xDDD

Znawca_Tematu

Będę wyglądał jak młody bóg.

użytkownik usunięty
Znawca_Tematu

I słusznie czynisz.

Kocham Stefana i Jego filmy, ale to Jego decyzja w czym zagra.

użytkownik usunięty
Znawca_Tematu

Ja kocham pierwsze jego dzieła.

ocenił(a) film na 6

Ha ,ha ,ha .xD .

ocenił(a) film na 6
Znawca_Tematu

,,Stefan po 2000 nadal trzymał się Oldschoolowego Rozpie*dolu ,a nie popłynął z duchem mody
kręcąc jakieś szmatławce po małolatów i publikę ,, MYLISZ SIĘ !!! Widziałeś jaki montaż miał film w ,,Odwecie za śmierć ,, ? Większość jego filmów po 2000 roku ma Bournowski Montaż -Rwane ,Agresywne zdjęcia ,Operator filmowy bawi się przyciskiem Zoom -szybkie przybliżanie i odalanie ,tego nie da się oglądać ,to nie jest Stara Szkoła Kina Akcji ,Co z tego że jest Rozpi*erd*ol ? W ,,Ultimatum Bourne'a ,, czy ,,Quantum of Solace ,, też masz rozwałkę ale to nie jest Klasyczne Kino Akcji .Po za tym te nowe filmy Stefana ,Van Damma ,zwłaszcza Belga są jakieś mdłe ,pozbawione wyrazistości ,dobro miesza się ze złem .Czasem nawet zły staje się bohaterem (Aż do śmierci ) Typowy klimat naszych czasów .Stara szkoła kina akcji to została w latach 90 .

bradock

Szybkie ujęcia i krótkie kadry uważasz za "nowoczesny" wynalazek, a do tego twierdzisz,
że Stefan poszedł z duchem mody w swoich filmach???? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA-HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obejrzyj sobie ku*wa "007: W Tajnej Służbie Jej Królewskiej Mości" (1969) to ku*wa zobaczysz,
że szybki montaż i zbliżenia to temat stary ku*wa jak czas! Więc proszę - nie ośmieszaj się nast.
razem, tylko poznaj wpierw lepiej temat, zanim znowu dasz dupy...

Znawca_Tematu

P.S. "Czasem nawet zły staje się bohaterem (Aż do śmierci )" - no tak, bo idioci muszą
mieć wiecznie jeden i ten sam schemat bez jakichkolwiek urozmaiceń i rozbudowań...

ocenił(a) film na 6
Znawca_Tematu

W ,,Tajnej służbie jej królewskiej Mości ,, kamera się tak nie trzęsła jak w ,,Krucjacie ,Ultimatum Bourne';a czy tych nowych filmów Seagala .Druga sprawa to taka że Seagal jest aktorem kina kopanego i w pierwszych swoich filmach walczył najlepiej ,był niesamowicie szybki ,dobra cheografia walk ,wysoka forma .Od 1997 roku widać spadek formy .

bradock

Jak chcesz kopanki to niech cię koledzy zbutują po łbie, bo pie*dolisz takie bzdury, że czytać tego
ku*wa nie idzie!!! Stefan to Klasyk Sensacji i poza napie*dalaniem kończynami to ma On także
naku*wiać ze wszelkiej maści giwer, jakie tylko wpadną Mu w Jego śmiercionośne łapy!

"Mroczna Dzielnica" to nie ku*wa chiulski "Bloodsport" czy inny "The Quest", kaj się ku*wa używa
tylko kończyn, bo taki zasrany wymóg wymusza scenariusz i fabuła filmu - filmy Gongfu / Karate
to nie ku*wa Akcja / Sensacja, więc skończ pie*dolić farmazony człowieku!

bradock

P.S.2. Twoje 10/10 dla "The Amazing Shit-Mana", 9/10 dla "Sąsiadów", 7/10 dla "The Blob",
8/10 dla "Blood And Bone" to jest ku*wa jawna KPINA!!!!!!!!!! Masz ku*wa rozum kury czy co?!?!

ocenił(a) film na 6
Znawca_Tematu

A co cię obchodzą moję oceny filmów ? Ja lubię filmy starszę ,jak i nowsze ,jednak częściej sięgam po klasyczne pozycje ,te z lat 80-90 .Zwróciłem tobie uwagę tylko że chyba bardziej lubisz nowsze filmy niż klasyczne .Czy to żlę ? Nie ,tylko bawi mnie twoje gadanie o tym że jesteś miłośnikiem starej szkoły kina akcji a bardziej gustujesz w nowszych filmach .

bradock

1) Naucz się ku*wa POPRAWNEJ pisowni, bo jak widzę te błędy to szlag mnie trafia!!!!! :///

2a) Kiedy ja oglądałem "Rambo" czy "Terminatora" to ty srałeś jeszcze w pieluchy, więc mnie
ku*wa nie pouczaj w kwestii Oldschoolu, bo jak mawia Klasyk: "nie ucz ojca dzieci robić"!

2b) Nienawidzę i sram na NOWOCZESNE Kino, bo jest tyle samo warte, co mój stolec w sedesie!
Rok produkcji filmu absolutnie NIE ma wpływu na to czy film jest Oldschoolowy czy Nowoczesny,
tylko styl w jakim zostaje nakręcony, a filmy Stefana po 2000 to czysty Oldschool! Równie dobrze
możesz powiedzieć kretynie, że Black Sabbath nagrywając "13" w 2013 nagrali NOWOCZESNY
album, bo nie nagrali go 30 lat temu... - idąc twoim tokiem "myślenia".

2c) Taki "Die Hard: With a Vengeance" ma trochę zwrotów akcji, ale jego jakoś się ku*wa
nie przypie*dalasz o to, że nie jest prostackim klonem 1000 innych Sensacyjniaków...

3) Ja stwierdzam jasno, że twoje noty to KPINA W ŻYWE OCZY, a zwłaszcza 10/10 ku*wa
dla tego WIADRA SZCZYN I RZYGOWIN, jakim jest "The Amazing Shit-Man"!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones