Harrison FordI

Harrison J. Ford

8,6
98 546 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harrison Ford

Trudno poważnie szanować panów, którzy siedzą za stołkami szlachetnej Akademii Filmowej skoro taki geniusz jak Harrison Ford ma zaledwie jedną nominację do Oscara w swym życiu :/ Świadek, za którego słusznie dostał nominację to tylko jeden z wieeelu filmów, za które powinien dostać przynajmniej nominację do Oscara! Wymienić tu - Star Wars IV,V i VI (przeciez w kazdej czesci zagral fenomenalnie - Han Solo nie mógłby być inny niż w jego wykonaniu), Łowca Androidów, Indiana Jones (przynajmniej za Ostatnią Krucjatę), Wybrzeże Moskitów, Ścigany, Frantic - dlaczego Harrison został tak bezczelnie pominięty??

Daniello_

Masz dużo racji a właściwie w PEŁNI
To skandal i jakaś NIEDORZECZNOŚĆ że Harrison nie dostał Oskara
, pewnie musiał się nie podobać Jurorom czy kim tam.
Sam Harrsion Ford powiedział że "Oskary są przyznawane miernocie"
Ja się z Fordem zgadzam , zupełnie nie znają się na filmach Ci wszyscy ...
Pozdrawiam

sokolik7

tak, akademia ma swoich pupilków i ma też swoje prywatne antypatie. Ford, Depp, Scorsese- gdzie są dla nich nagrody?? ja wolę Złote Globy...

użytkownik usunięty
Daniello_

Pewnie gdyby dostał oscara, odrazu by zmnienił zdanie to o tej miernocie, ale trzeba przyznać, że jemu oscar się należy jak nikomu innemu. Pomyślcie sobie naprzykład o takiej Reese Witherspoon, co prawda Spaceru po linie nie widziałem i to jest mój błąd bo film może być wporządku, ale Harrison gra od tylu lat świetne role i ani razu nie mogli mu dać oscara, a taka Legalna Blondynka już ma na swoim koncie jednego. Oscary są czegoś wymiernikiem tyle że nigdy nie będzie wiadomo czego tak naprawde.

Daniello_

Zgadzam się w stu procentach. To świetny aktor, a w takich filmach, jak "Wybrzeże Moskitów", czy "Świadek" zagrał po mistrzowsku. Ale prawda jest taka, że już wielu aktorów na Oscara zasłużyło, a żadnego nie dostało. Chociażby Ralph Fiennes, który też jest genialnym aktorem, ale przez Akademię niedocenionym. W ogóle te Oscary to jakiś bubel jest(nawet Cary Grant nie dostał za żadną rolę Oscara).

Daniello_

Ford jest bardzo "sprawnym" aktorem - czytaj rzemielsnikiem kina, jednym z wielu - jednak sprawnosc to stanowoczo za mało by mozna było uznac takiego aktora za "dobrego", aktorstwo to cos wiecej. zadna z rol Forda moim zdaniem nie zasługiwała na chociazby nominacje do oskara - choc bardzo lubie tego aktora nigdy nie bedzie on Aktorem i nie jest to zarzut a jedynie stwierdzenie pewnego stanu rzeczy, na którzy jak sądze Ford przystaje za kazdym razem gdy angazuje sie w jakis projekt. a Akademia choc wiele razy myli sie przy nominowaniu aktorów i aktorek, w tym przypadku postepowała i postepuje słusznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones