Harrison FordI

Harrison J. Ford

8,6
98 827 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harrison Ford

Trochę szkoda, że za żadną ze swoich ról nie otrzymał jakiejkolwiek nagrody (oprócz jednego Saturna), bo teraz już będzie ciężko o coś powalczyć, a aktorem naprawdę jest bardzo dobrym z ciekawymi kreacjami (Ścigany, Świadek czy niezapomniane Gwiezdne wojny i Indiana Jones).

grzysiek

Dokładnie to samo sobie pomyślałem - tyle genialnych ról i żadnej konkretnej nagrody...

grzysiek

To od dawna mój ulubiony aktor.Miał w życiu niesamowite szczęście trafiając na Spielberga i Lucasa i miał swój udział w "Star Wars" i
"Indiana Jones" jednych z najważniejszych filmów w historii kina.Jak sam przyznał kto gra w filmach z kosmicznymi monstrami i efektami specjalnymi ma marne szanse na nagrody ale ja życzę mu kiedyś Oscara za to że jest po prostu dobrym rzemieślnikiem jest normalny i nie szuka skandali i sztucznego rozgłosu.

crisf102

Tez mu życzę Oskara. Przynajmniej za całokształt się należy.

grzysiek

Również uważam, że Oscar się mu należy!

grzysiek

J.w Oscar dla Pana Forda!

kate_harris

On jest po prostu genialny. Mimo, że kilka razy oglądałam już np. Indiana Jones to lubię do tego wracać, właśnie ze względu na jego grę. Pokłon dla Harrisona Forda!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones