Harrison FordI

Harrison J. Ford

8,6
98 699 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harrison Ford

bo Polacy to durny naród, przynajmniej ta część która głosuje na takich bazach jak filmweb
to gówniarze z gimnazjum którzy nie maja co robic na lekcjach informatyki...

warto sprawdzic statystyki takiego portalu jak imdb, tam wszystko sie zgadza i widac na 1
rzut oka kto jest dobrym aktorem a kto nie, 30% rankingu na filmweb to bzdura

JAKEER

Ja jestem gówniarzem z gimnazjum i dałam 10 . Uwielbiam grę aktorską Forda :)

agata10424

do każdej reguły jest wyjątek ;)

użytkownik usunięty
JAKEER

Zgadzam się z Tobą i mam nadzieję, że czegoś się te dzieciaki jednak nauczą;)

p.s Wszystkiego najlepszego 100 lat Harrison;))

JAKEER

Zgadzam się odnośnie miejsca Harrisona w rankingu, ale krew mnie zalewa kiedy czytam, że Polacy to durny naród. Bądźcie dumni z tego kim jesteście. Takie głupoty może rozsiewać tylko osoba, która nie zna historii Polski, i bohaterstwa znacznej części jej mieszkańców(może nie w obecnych czasach).
Zastanawia mnie jak poczułyby się osoby, które oddały życie za to, by ten durny naród Polaków dalej istniał....

użytkownik usunięty
Cleaa

Ja znam historię Polski, i też uważam że Polacy to strasznie głupi naród - zdecydowanie za głupi na demokrację.

Polak powinien mieć nad sobą dyktatora, który trzymałby go za ryj i wtedy może by coś z tego państwa było. A tak to mamy demokrację i Polska to gówniany kraj a Polacy to szmaciarze którzy myślą tylko o sobie i obcym włażą w dupę a swoich gnoją.

"Zastanawia mnie jak poczułyby się osoby, które oddały życie za to, by ten durny naród Polaków dalej istniał...."

Ja na ich miejscu byłbym strasznie zawiedziony. Prawda jest taka, że gdybyśmy byli wcieleni do NIemiec byłoby nam dużo lepiej, byśmy żyli godniej i politycy w dupę by nas nie rżnęli.

Nie Polacy są głupi tylko politycy których najważniejszym zadaniem jest dbanie o cudze interesy i lizanie dup innym krajom. Chociaż z drugiej strony jak słyszę o ludziach którzy w kółko głosują na "bandę czworga" licząc na polepszenie poziomu życia to mi się nóż w kieszeni otwiera.

"Ja na ich miejscu byłbym strasznie zawiedziony. Prawda jest taka, że gdybyśmy byli wcieleni do NIemiec byłoby nam dużo lepiej, byśmy żyli godniej i politycy w dupę by nas nie rżnęli."

Nie byłbym tego taki pewien. Niemcy w imię teorii "wyższości ras" traktowali by wszystkich Słowian w tym Polaków jak niewolników ( tanią siłę roboczą) lub po prostu by nas wyrżnęli by zrobić więcej miejsca dla nich samych.

użytkownik usunięty
GarvinSitho

Może na początku by tak było. Ale zobacz, że teraz Turków tolerują, i Turcy może i nie mają za dobrze w Niemczech (nie znam relacji ani stosunków Niemców do Turków), ale i tak mają lepiej niż Polacy w swoim własnym kraju.

A u nas mądry człowiek się do polityki nie pcha, tylko szmata to nie wie co ze sobą zrobić bo nic nie umie, i nadaje się tylko do wylizywania dupy głupim wyborcom byleby tylko utrzymać się przy władzy i nachapać.

Może i tak ale , największym paradoksem w historii jest to , że niemcy kraj który rozpętał II wś , przegrał tę wojnę , wyszedł na niej lepiej niż gdyby jej nie było.
Co do polskich polityków , nie chodzi o to czy są mądrzy czy nie. Po prostu są zwykłymi pazernymi świniami bez jakiejkolwiek przyzwoitości których jedynym celem jest dorwanie się do koryta w nadziei na zysk. Są to też sprzedawczyki , zdrajcy którzy celowo narażają Polskę na straty finansowe , mając to w głębokim poważaniu bo przecież zawsze może zapłacić podatnik.
Pozdrawiam

Niemcy by nas pozabijali gdyby wygrali wojnę, bo według teorii Hitlera po podbiciu świata istnaly by tylko Niemcy i kilkoro ich sojuszników. Hitler chciał na wymordować całą ludność na podbitych terenach i później zasiedlić je Niemcami tworząc tzw. "Przestrzeń życiową dla Aryjczyków", więc pod rządami pana z przykrótkim wąsikiem wcale nie byłoby wesoło.

Cleaa

Jak można być dumnym z głupoty ??

JAKEER

A spier... laj gościu.Jak ci się tu nie podoba to nikt cię tu nie trzyma.Droga wolna

JAKEER

ch*j że bzdura według polaków tak jest
według mnie jak najbardziej zasługuje na top 100 i to w czołówce
gra rewelacyjnie, super się zachowuje na scenie
jak dla mnie mistrz

JAKEER

Łot da fak z tym rankingiem.... Wyprzedzają go jakieś miernoty.....

Ford zasługuje na pierwszą 20 stkę.... Jeżeli nie dziesiątkę!

TomKruz

całkowicie się z tobą zgadzam ;)

Summer_rose

Miło mi słyszeć (i widzieć) że są jeszcze ludzie którzy potrafią docenić solidne aktorstwo ;)

TomKruz

a zauważyliście że jak oddajecie głos na filmwebie to się ilośc głośów nie zwiększa? to jest całkowiecie ręcznie sterowany sztuczny ranking. cos jak z polską demokracją, na kogokolwiek by nie głosować zawsze wygrają jakieś szmaty.

Reksio_gwalciciel

Głosy sa aktualizowane raz na dzień. :)

JAKEER

To jest śmiech, że Ford jest tak nisko... 11/10 a nie miejsce w poniżej 150. Grał w zajebistych filmach i chyba praktycznie w każdym był świetny (wszystkich nie widziałem), umie się wcieli w role o różnym charakterze.Najlepsze jest to ,że nie rezygnuje z aktorstwa, a mógłby bo zapewne miałby środki na resztę życia. Takie rzeczy o czymś świadczą.

JAKEER

Ja jestem gówniarzem z gimnazjum i dałam 9, uwielbiam go. Sama się zastanawiam dlaczego jest tak nisko.

JAKEER

Zwłaszcza, że wyprzedzają go takie osoby jak np. Joseph Morgan z Pamiętników Wampirów czy Ed Westwick z Plotkary...

Ale i tak ranking aktorów trzyma się kupy 10 razy bardziej niż ranking aktorek, sprawdźcie.

Ada_Potter

Joseph Morgan kto...? No tak, widzę tytuł produkcji.

JAKEER

Taki drobny szczegół, ale na IMDB nie można oceniać aktorów...

JAKEER

Średnia 8.6/10 to mało? - czyli według ichniejszego oceniania - coś pomiędzy "bardzo dobry" a "rewelacyjny" No myślę, że to uczciwa opcja.

saruman_2

Ludziom chyba chodzi nie o średnią a o miejsce w ogólnym rankingu męskich aktorów gdzie wyżej stoi wiele osób mających wg. nich gorszą opinię i mniej kultowe filmy niż sam Harrison Ford.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones