1923
powrót do forum 1 sezonu

Sklenar i Schlaepfer. Ajezusmaria. Para, która przejdzie do historii. Jestem facetem, ogladam dla intrygi i westernu... ale dialogi pomiedzy kochankami potrafie 3 razy cofac, dla przyjemnosci wysluchania.

ocenił(a) serial na 10

Dokładnie :D Niesamowite co udało się stworzyć między tymi postaciami.

Udowadniasz, że faceci też lubią harlekiny.

ocenił(a) serial na 6
arma

Niektórzy tak. Inni lubią komiksy o superbohaterach. Mam nadzieję, że wciąż są też jeszcze inni.

ocenił(a) serial na 9

Na wstawki ze Spencerem i Alex, czekam najbardziej. Super grają. Taylor Sheridan, westernowate seriale, fajnie mu wychodzą. Ale Tulsa King, oglądam tylko dla Sylwestra. jakby ktoś mniej znany tam grał, zapewne by mnie nie wciągnął.

D_Gross

Dobrze ktoś skomentowal powyżej. Debilne dialogi z tandetnego harlekina?. Kicz i tandeta.

Jak dla mnie najgorsze dialogi ever. Aż uszy bolą. Szczególnie w odcinku 3

ocenił(a) serial na 5
xxkkxx_1982

Amen. Cały ten wątek to jakaś porażka.

Bartek_990

Fajnie się ogląda ten wątek. Ale niestety za bardzo baśniowo. Po prostu miłosne science-fiction

Dzizas. Pożegnanie z Afryką było raz. I nie będzie więcej. Nużący wątek wg mua. Indiański, szkoła, ranczo super.

Obacz! Ja jestem babka i dla mnie caly ten watek Spensera i Alex byl mega zenujacy. Taki Stas i Nel dla doroslych. Zero chemii a ta Alexandra tak irytujaca ze az bolało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones